Post

Jak łączyć męską marynarkę ze spodniami?

Odpowiednie połączenie męskiej marynarki i spodni to klucz do uzyskania idealnej i eleganckiej stylizacji.

Jaka marynarka do granatowych spodni będzie odpowiednia?

Łącząc marynarkę ze spodniami, zwróć uwagę na fasony. Jeśli spodnie są proste z wyraźnymi liniami, marynarka do granatowych spodni powinna być surowa i prosta. Luźne szerokie spodnie są łączone z krótką dopasowaną lub prostą luźną marynarką. Rozkloszowane spodnie nadają się do luźnej marynarki z szerokimi rękawami. Jednorzędowa czarna marynarka średniej długości i spodnie w kancie w dowolnym kolorze wyglądają elegancko. Należy zwrócić uwagę na różne metody łączenia modeli dwurzędowych i jednorzędowych. Dwurzędowa marynarka do granatowych spodni to model, którego guziki i pachy znajdują się po obu stronach. Świetnie komponuje się z jeansami i sportowymi spodniami. Guziki, symetrycznie rozmieszczone po obu stronach, podkreślają młodzieńczy styl i nadają sylwetce szczególnej lekkości i romantyzmu. Modele jednorzędowe są bardziej surowe i formalne. Są połączone z modelami zwężanymi i spodniami ze strzałkami.

Marynarka do czarnych spodni – materiał i fason

Wybierając ubrania, należy wziąć pod uwagę rodzaj materiału. Marynarka do czarnych spodni winna być łączona biorąc pod uwagę strukturę tkanin. Jeśli wybierzesz sztruksową marynarkę, to wystarczą spodnie flanelowe. Flanela to miękka bawełniana tkanina lub cienka wełniana tkanina z polarem. Spodnie na bazie flanelowej tkaniny lepiej współgrają z tweedową lub sztruksową marynarką. Wełniane spodnie połączone winny być z tweedową marynarką. Wełniana gabardyna to prążkowana bawełna, wełna, mieszanka wełny lub jedwab. Zaleca się łączenie wełnianej gabardyny z tkaninami tweedowymi. Sztruksowe spodnie bardziej współgrają z marynarkami na bazie kaszmiru lub wełny. Bawełniane spodnie idealnie komponują się z tymi wykonanymi z aksamitu. Jeśli jesteś fanem lnu, pamiętaj, że marynarka do czarnych spodni łączy się z tkaninami bawełnianymi. Zestaw z lnu i flaneli nie prezentuje się zbyt estetycznie. Istotną rolę odgrywa nie tylko zestawienie kolorystyczne marynarki i spodni, ale również wybór tkaniny jest ważnym aspektem przy doborze elementów zestawu.

Marynarka do spodni w kratę

Marynarka do spodni w kratę – dobierz właściwy odcień

Wybierając odcienie ubioru, lepiej polegać na własnym doświadczeniu i intuicji. Nie bój się łączyć niepasujących elementów, może to stać się trendem lub kreatywnym stylem. Marynarka do spodni w kratę nie powinna mieć z nimi tego samego koloru. Lepiej wybrać kontrast. Granatowa marynarka do spodni w kratę łączy się z takimi odcieniami jak jasnoniebieskie, brązowe, jasnoniebieskie i czarne. Czerń jest bardziej wszechstronna. Spodnie w prawie wszystkich odcieniach harmonizują z czarnymi marynarkami. Beżowe, niebieskie i czarne spodnie wyglądają szykownie z brązową marynarką. Brązowy top i jasnobrązowy dół to charakterystyczne połączenie elementów garderoby. Szare modele harmonizują z białymi, szarymi, beżowymi, jasnobrązowymi spodniami. Białe spodnie są połączone z marynarką w kolorze asfaltu, czarną, ciemnobrązową i jasnoniebieską marynarką. Wybierając elementy garderoby, należy wziąć pod uwagę odcienie i tony. Możesz połączyć marynarkę w dowolnym kolorze ze spodniami, które mają nieco inny ton. Na przykład zestawy jasnobrązowych spodni i ciemnobrązowej marynarki, niebieskiej marynarki i jasnoniebieskich spodni, jasnoszarej marynarki i ciemnoszarych spodni wyglądają elegancko i stylowo. Harmonijne zestawienie kolorystyczne marynarki i spodni jest w dużej mierze zdeterminowane gustem mężczyzny i jego stylem.

Jaka marynarka do szarych spodni – łączenie kolorów

Niebieska marynarka w połączeniu z beżowymi spodniami lub chinosami to najlepsze połączenie poszczególnych części garderoby. Równie efektownie wygląda zarówno zimą, jak i latem. Nie ma ścisłych ograniczeń co do stylu marynarki. Wybór zależy od typu sylwetki i osobistego stylu. Na uroczyste okazje proponujemy, aby była to marynarka do szarych spodni dwurzędowa, a na nieformalne okazje klasyczną marynarkę zapinaną na dwa guziki lub wersja „miękka”, nieco bezkształtna. Aby uzupełnić stylizacje, dodaj na przykład koszulę, krawat i skórzane buty Derby. A jeśli założysz koszulkę z dekoltem w szpic i skórzane trampki, możesz iść na kolację z przyjaciółmi. Marynarka do szarych spodni i niebieskie dodatki to jedno z ponadczasowych zestawień dla mężczyzn. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend do biura, czy do baru, ten zestaw jest wszechstronny, męski i zawsze wygląda pewnie i stylowo.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz